OPERATOR MASZYN NA PRODUKCJI ARTYKUŁÓW BIUROWYCH

HM Serwis Group Sp. z o.o.

70-477 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn do firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych.

Miejsce pracy: Przecław
Nr ref.: ope/prz/2020

Zadania:
-przygotowanie maszyny i materiału zgodnie z planem produkcji,
-ustawienie parametrów procesu i ich korekta,
-ustawianie i przezbrajanie maszyn,
-montaż, demontaż i konserwacja,
-usuwanie drobnych awarii.

Wymagania

-wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne,
-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata,
-umiejętność pracy w zespole samodzielność w podejmowaniu decyzji,
-wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego kontrahenta,
-pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00),
-przyuczenie do pracy,
-bogaty pakiet socjalny (karty Multisport , karty OK System, posiłki itp. ),
-dofinansowanie do wypoczynku, bony z okazji świąt, paczki dla dzieci z ZFŚS,
-możliwość rozwoju,
-zapewniony dojazd i powrót z centrum Szczecina darmowym autobusem pracowniczym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji