Operator maszyn - montaż części samochodowych

Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Montaż podzespołów samochodowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym (za dodatkowym wynagrodzeniem)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie zatrudnienie przez Klienta
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa 16,50zł/h brutto
  • Premię pracowniczą do 360zł brutto za wyniki w pracy
  • Dodatki stanowiskowe w wysokości do 300zł brutto
  • Dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym do ok. 400zł brutto
  • Program płatnych poleceń nowych pracowników
  • Program lojalnościowo-motywacyjny: Adecco +Club
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet sportowy: OkSystem
  • Stołówkę pracowniczą oferującą posiłki w atrakcyjnych cenach
  • Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi
  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatoru, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcz, Przecieszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic, Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic
  • Firma znajduje się w bliskiej odległości od stacji PKP Czechowice-Dziedzice Południowe oraz przystanku MZK

Będąc zatrudnionym bezpośrednio przez Klienta oferujemy:
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w firmie Medicover
  • Premię wakacyjną, premię świąteczną, fundusz socjalny
  • Pakiet szkoleń
  • Kartę MultiSport
  • Spotkania firmowe - piknik rodzinny, mikołajki dla dzieci pracowników

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV klikając APLIKUJ

Numer referencyjny: OM/06/2019/VAC

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji