Operator maszyn mielących

Polskie Młyny S.A

Kluczbork, opolskie

POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie prawidłowości przygotowania ziarna do przemiału, kontrolowanie przebiegu procesu przemiału oraz ilości i jakości produkcji na swojej zmianie.
  • Obsługa mieszalni.
  • Wykonywanie prób pasażowych mąk.
  • Właściwe wykorzystanie wyników analiz laboratoryjnych.
  • Sporządzanie doboru właściwych mieszanek przemiałowych poprzez prawidłowy dobór zbóż z poszczególnych komór przyjęciowych.
  • Utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń, utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach produkcyjnych.
  • Kontrolowanie pracy urządzeń w młynie.

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.
  • Przestrzeganie czasu pracy, regulaminu pracy i przepisów BHP.
  • Odpowiedzialność na stanowisku za za wykonywanie pracy i powierzonych zadań w sposób należyty, przestrzegania procedur, regulaminów, instrukcji i zasad obowiązujących w spółce.
  • Zaangażowanie w pracę.
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej (3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj"
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Marka Polskie Młyny czerpie z doświadczeń ponad 100-letniej tradycji. Najstarszy młyn, w Nakle, rozpoczął pracę już w 1904 roku. Nasze pierwsze wyroby zbożowe cieszyły się wyjątkową popularnością wśród mieszkańców Kujaw. Podobnym doświadczeniem mogą się pochwalić również Młyny Szymanów oraz Kluczbork, dzięki którym produkty pod nazwą Polskie Młyny i Szymanów podbiły serca wszystkich Polaków.

Polskie Młyny S.A. to największy polski producent mąki, a Mąka Szymanowska jest najczęściej wybieraną paczkowaną mąką w Polsce. Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem i źródłem inspiracji. Z najwyższą dbałością odnosimy się więc do mąki oraz wszystkich produktów z niej wytwarzanych. Dbałość o jakość i smak naszych wyrobów stanowi fundament naszej działalności. Zależy nam, by tradycja i doświadczenie zdobyte w przeciągu wieku naszej działalności widoczne były w każdym z naszych produktów.
DOŁĄCZ DO NAS - www.polskiemlyny.pl!