Operator maszyn - Łódź -wolne weekendy - Pabianice

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu i własnemu zapleczu produkcyjnemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi w zakresie produkcji kontraktowej dla wszystkich sektorów przemysłu, od projektu po dostawę!

Pracuj z nami w Łodzi na stanowisku: Operator CNC

OFERUJEMY:
  • pełnoetatowe zatrudnienie - umowa o pracę w systemie 2 lub 3-zmianowym!
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zwiększanie podstawy wynagrodzenia poprzez wewnętrzny system szkoleń
  • pracę od pn. do pt.
  • premie, dodatki za zmianę nocną
  • zdobycie cennego doświadczenia

Masz doświadczenie w pracy jako operator maszyn CNC? A może ukończyłeś kierunek techniczny i swoją wiedzę chciałbyś wykorzystywać w praktyce? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Zaaplikuj na to ogłoszenie i dołącz do grona pracowników.

Zadania:
  • obsługa maszyn CNC
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym

Oczekujemy:
  • znajomości czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Chcesz wejść na rynek pracy i mieć możliwość ciągłego rozwoju w stabilnym środowisku pracy? Aplikuj już dzisiaj!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.