ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn krojących

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością podjęcia długofalowej współpracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Dogodny dojazd komunikacją miejską
  • Wynagrodzenie zasadnicze, rozbudowany system premiowy oraz pakiet socjalny
  • Dostęp do pakietu ManpowerPremium: dofinansowanie karty MultiSport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz prywatnej opieki medycznej Medicover na preferencyjnych warunkach oraz wiele zniżek u naszych partnerów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność
  • Wysoka motywacja do pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn krojących
  • Zaopatrzenie stanowiska pracy w materiały niezbędne do pracy
  • Ewidencja materiałów i gotowych produktów
  • Utrzymanie porządku na miejscu pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy