Operator maszyn i urządzeń Toruń

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska - główne zadania:

- kontrola wizualna wyrobu gotowego
-pakowanie
- obsługa maszyn i urządzeń pomiarowych
-praca zgodnie z instrukcjami

Wymagania:

-dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
-mile widziane zdolności manualne

Oferujemy:

-umowę o pracę tymczasową
-wolne weekendy (praca w sb i ndz tylko dla chętnych na zapisy)
-stałe wynagrodzenie + dodatki:
* za pracę w godzinach nocnych +20%, nadgodziny +50%, weekendy +100%
-premie:
* absencyjną 150zł
* bhp (za brak wypadków) 50zł
* uznaniową od 50 do 500zł
- ekwiwalent za pranie 60zł
-kartę żywnościową Sodexo 170zł (po przepracowanym miesiącu)
-200zł dodatkowo za przepracowanie 3 sobót w miesiącu

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.