Operator maszyn i urządzeń | Praca na 3 zmiany | PREMIE | PRACA OD ZARAZ

Gi Group Poland S.A.

Stalowa Wola, podkarpackie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola wskazań urządzeń produkcyjnych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych
  • Bieżąca konserwacja i kontrola sprawności narzędzi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i suwnicy
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze szlifierki ręcznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie (absencyjna i premia wynikowa)
  • Praca na 3 zmiany
  •  Pakiet benefitów pozapłacowych: pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych
  • Kartę paliwową
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.