Operator maszyn i urządzeń pomiarowych- ZAPEWNIAMY DOJAZD!

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY PRACĘ BEZPOŚREDNIO U KLIENTA- PIERWSZA UMOWA JUŻ NA 2 LATA!

Nasz Klient oferuje:

• Wynagrodzenie podstawowe 2800 zł brutto

• Premie:

1. Frekwencyjna do 300 zł brutto

2. BHP (za bezwypadkowość) 50 zł

3. Uznaniowa do 300 zł

• Nadgodziny wypłacane co miesiąc

• Dwie 20 minutowe przerwy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pierwsza podpisywana na 2 lata

• Jasna ścieżka rozwoju dla najlepszych (uzależniona od wyników pracy i potencjału):

1. Po roku pracy możliwość awansu na starszego operatora

2. Po 2 latach pracy możliwość awansu na shift leader

3. Po 3 latach pracy możliwość awansu na supervisora

• Darmowy transport z miejscowości ościennych lub dofinansowanie w kwocie 60 zł do biletu miesięcznego

• Dofinansowanie do obiadu – zupa 1 zł, drugie danie 3 zł

• Darmowa opieka medyczna w pakiecie Basic, dofinansowanie do karty Multisport

• Miejsce odpoczynku - stół do ping-ponga, piłkarzyki itp.

Oczekiwania wobec kandydata:

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

• Wiedza techniczna bardzo wskazana (znajomość rysunku technicznego, urządzeń pomiarowych)

• Umiejętność pracy zespołowej

• Chęci i zaangażowanie do podjęcia pracy opartej na długofalowej współpracy

• Mile widziane doświadczenie w pracy przy panelach sterujących

• Mile widziane wykształcenie średnie techniczne

• Mile widziane uprawnienia SEP ( istnieje możliwość zdobycia uprawnień u Pracodawcy)

Zadania:

• Obsługa maszyny i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach

• Monitoring wartości wskazywanych przez urządzenia pomiarowe ( praca z panelami sterującymi)

• Udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

• Przestrzeganie zasad BHP

• Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 450PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji