Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

MONTICO AB

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szwedzki przemysł odlewniczy poszukuje współpracowników z zagranicy do różnych firm produkcyjnych, którzy chcieliby rozwijać się zawodowo w Szwecji. Poszukiwane są głównie osoby, które chciałyby przenieść się do Szwecji na stałe lub na dłuższy okres czasu.
Wstępne wymagania to min. 2 lata doświadczenia w zawodzie i umiejętność obsługi maszyny odlewniczej. Z czasem wymagana będzie również szersza odpowiedzialność za proces produkcyjny oraz wykonywanie drobniejszych napraw i przeglądów maszyn. Komunikatywny język angielski.

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia, najchętniej pracy z aluminium, ale również innymi metalami
- mile widziane doświadczenie pracy z formami kokilowymi i piaskowymi
- komunikatywny język angielski (komunikacja w pracy i czytanie instrukcji)
- chęć nauki języka szwedzkiego na miejscu w Szwecji
- podstawowe pojęcie dotyczące jakości (zgodnie z instrukcjami)
- dodatkowe kursy np. na trawesy i suwnice, wózki widłowe, BHP, pierwsza pomoc

Prezentacja firmy

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 300PLN - 11 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria