OPERATOR MASZYN I LINII PRODUKCYJNEJ- BRYGADZISTA

Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Gruszczyce, (gmina Błaszki), k., Łódź , łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o.  poszukuje osób do pracy na stanowisku Operatora/Operatorki linii produkcyjnej- Brygadzisty, którego/-ej  praca polega na bieżącej obsłudze urządzeń wykorzystywanych w firmie oraz nadzorowaniu prawidłowego funkcjonowania procesu produkcyjnego.

Co będzie należało do Twoich obowiązków i zadań:

  • pełnienie funkcji brygadzisty- nadzór nad podległym zespołem,
  • realizacja powierzonych zamówień oraz zleceń produkcyjnych,
  • przezbrojenie maszyn i urządzeń,
  • kontrola wskazań urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych,
  • regulacja i sterowanie poszczególnymi procesami technologicznymi,
  • przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcyjnym,
  • dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy.

Dla jakiej organizacji zamierzasz pracować:

Plukon Sieradz jest częścią Plukon Food Group, jednego z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności.

Plukon Food Group posiada 27 zakładów produkcyjnych w sześciu krajach, zatrudnia 9000 osób, a główne rynki zbytu to Holandia, Niemcy, Belgia, Francja, Polska, Hiszpania, Wielka Brytania i Irlandia.

Szukamy osób

  • z umiejętnością szybkiego uczenia się obsługi maszyn sterowanych komputerowo (panele operatorskie - dotykowe),
  • zdyscyplinowanych i chętnych do pracy,
  • doświadczenie w pracy, w firmach produkcyjnych, co będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane osoby z wykształceniem zasadniczym zawodowym lub średnim o profilu technicznym,
  • posiadających książeczką sanitarno-epidemiologiczną lub gotowych do szybkiego wyrobienia.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, obejmujące wynagrodzenie zasadnicze oraz system dodatków płacowych (m.in. premia; dodatek klimatyczny i motywacyjny; ewentualne nadgodziny),
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników (m.in. wczasy pod gruszą, program prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach),
  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Przewidywane wynagrodzenie na tym stanowisku: 4000,00-7000,00 zł brutto

Oferty (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ lub złożyć w siedzibie firmy: Plukon Sieradz Sp. z o.o., Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Plukon Sieradz jest częścią Plukon Food Group, jednego z największych gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji