Operator maszyn do obróbki plastycznej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Cieszyn, śląskie

Miejsce pracy: Cieszyn

Zadania:

  • Obsługa maszyn do przeróbki plastycznej
  • Sumienne wykonywanie swoich obowiązków
  • Dokonywanie wstępnej kontroli jakości
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (minimum zawodowe)
  • Praktyczna umiejętność obsługi urządzeń (prasy, wtryskarki)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie w pracę, motywacja

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dogodną lokalizację
  • System 3-zmianowy od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials