Operator maszyn do obróbki metalu! Niemcy! 16€/h!

InterKadra Sp. z o.o.

Siemiatycze, podlaskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Siemiatycze

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do obróbki metalu (prasy, piły, wiertarki...),
  • Terminowa realizacja zleceń operacyjnych,
  • Przeprowadzanie wymaganych testów na produktach podczas produkcji,
  • Ostrożne obchodzenie się z maszynami i narzędziami,
  • Informowanie przełożonych o terminie realizacji zadania.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnych stanowisku (mile widziane osoby które ukończyły szkołę z obróbki metalu- obróbka metali z materiałoznawstwem lub też mające doświadczenie w warsztatach mechanicznych czy przy produkcji mebli),
  • znajomości rysynku technicznego,
  • dobrej znajomości języka niemieckiego - w mowie i piśmie - WARUNEK KONIECZNY!,
  • chęci do pracy oraz dyspozycyjności do wyjazdu za granicę.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • wysokie zarobki w zależności od posiadanego doświadczenia (nawet do 16 € /h brutto!),
  • odpłatne zakwaterowanie (160 €/mc),
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zdobycie cennego doświadczenia w pracy za granicą.

Miejsce pracy: Niemcy, Hof

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.