Opis stanowiska pracy

Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta z branży lotniczej, w związku z otwarciem nowej inwestycji we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów:

Stanowisko: Operator / Programista Maszyn CNC
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zakres obowiązków:
• obsługa oraz programowanie maszyn sterowanych numerycznie, typu: obrabiarki, tokarki
• obsługa urządzeń pomiarowych
• samodzielne dobieranie materiałów i tworzyw oraz narzędzi do ich obróbki
• monitorowanie poprawnego funkcjonowania urządzeń
• wykonywanie detali
• dbanie o czystość miejsca pracy i bezpieczeństwo w jego obrębie

Oferta
• praca w międzynarodowej firmie - lidera w branży lotniczej
• stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu

Wymagania

Wymagania:
• min. roczne doświadczenie zawodowe oraz gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
• umiejętność obsługi / programowania maszyn CNC oraz obrabiarek Okuma lub Sodick
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (mikrometr, suwmiarka, wysokościomierz)
• dokładność, sumienność, zaangażowanie
• znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji