Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji i serwisowaniu taśm procesowych i przenośnikowych, poszukujemy osoby na stanowisko:OPERATOR MASZYN CNC

Dołączając do nas możesz liczyć na:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe nie niższe niż 4500 zł brutto. Doświadczonym operatorom maszyn zaproponujemy wyższą stawkę!
  • premie uznaniową za wyniki w pracy w wysokości 10% (min. 450 zł brutto),
  • 3-zmianowy system pracy,
  • dobry dojazd autobusem miejskim.

Do Twoich zadań będzie należała obsługa maszyn CNC (obrabiarki).

Oczekujemy:
  • doświadczenia na stanowisku operatora maszyn CNC (obrabiarki),
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych.

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.