Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

operator maszyn CNC

Siemianowice Śląskie, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Nastawianie i obsługa maszyn sterowanych CNC

• Kontrola serii i tworzenie dokumentacji produkcji takich jak protokół zmiany itd.

• Sprawdzanie i regularne wprowadzenie pomiarów i

analiz według planu testów

• Utrzymywanie w należytym stanie użytych maszyn produkcyjnych wedle

istniejących reguł i planów konserwacji

Wymagania

Wyamagnia:

• Wykształcenie techniczne: mechanik , , mechanik obróbki skrawaniem lub

podobne wykształcenie w branży metalowej

• Doświadczenie zawodowe w obróbce metalu

• Podstawowa znajomość programownia CNC

• Solidny i zorganizowany sposób pracy

• Gotowość do pracy zmianowej (3)

• Duża chęć do nauki

• Umiejętność pracy w grupie, kooperacji i komunikacji

• Dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji