Operator maszyn CNC

Orzesze, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli masz ukończony kurs operatora maszyn CNC, posiadasz doświadczenie, albo będzie to Twoja pierwsza praca, śmiało możesz aplikować już dziś na stanowisko Operatora maszyn CNC !!!

Oferujemy Ci pracę w systemie II zmianowym (6-14, 12-20), bardzo wysokie wynagrodzenie. Pracę w rozwojowej firmie co skutkuje możliwością otrzymania podwyżki. Liczą się nas chęci do pracy i zaangażowanie.

  • Do Twoich obowiązków na stanowisku Operatora maszyn CNC będzie obróbka materiałów, obsługa maszyn i ich ustawianie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj", lub o kontakt pod numerem: 723 130 005. Nie odebraliśmy? Zostaw nam wiadomość o treści "Orzesze - praca" na pewno oddzwonimy.

Numer referencyjny: INPACN/02/19/AS/KTW

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji