Operator maszyn CNC

EuropaJOB Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

- Zadanie związane z ustawianiem i sterowaniem maszynami CNC
- Praca na maszynach

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100€-300€) co miesiąc w zależności od wyników zakładu
• opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

Wymagania:
- co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność ustawiania maszyn CNC
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna