Opis stanowiska pracy

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Zadania:

  • Ustawianie oraz obsługa tokarek, frezarek lub centrów obróbczych CNC
  • Kontrola i dbanie o jakość na etapie produkcyjnym, wprowadzanie poprawek
  • Ustawianie, konserwacja i wymiana narzędzi
  • Obsługa narzędzi pomiarowych, sprawdzenie jakości pracy
  • Dokumentowanie informacji o wadliwych produktach

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie zawodowe/ techniczne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy przy obsłudze tokarek, frezarek lub centr obróbczych CNC, mile widziane z branży motoryzacyjnej
  • Znajomość sterowników Siemens Sinumerik
  • Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2/B1)
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Chęć i gotowość do relokacji do Niemiec i podjęcia pracy w Badenii Wirtembergii
  • Gotowość do pracy 3- zmianowej
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach i sporadycznej pracy w weekendy

Oferta obejmuje:

  • Zatrudnienie przez Bergman Deutschland i atrakcyjne wynagrodzenie 16 € brutto za godzinę, możliwość uzyskania wyższego wynagrodzenia dla Operatorów - Programistów z dobrą znajomością języka niemieckiego (poziom B1/B2)
  • Dodatki za nadgodziny powyżej 40 godzin w tygodniu, +25% za pracę w godzinach 23-6 i +50% za pracę w niedzielę
  • Po okresie ok. 3-9 miesięcy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Wsparcie Bergman Deutschland przy załatwianiu formalności

Prezentacja firmy

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do techn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne