ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferta:

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym - do wyboru system 8 h, 12 h lub równoważny
  • Nowe, wyższe stawki
  • System premiowy - do 400 zł brutto/mies.
  • Możliwość przejścia w struktury firmy po 4 miesiącach pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej - mile widziane
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego - warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

Zadania:

  • Obsługa maszyn różnego typu: prasy krawędziowe/ wykrawarki/ giętarki
  • Przygotowanie pracy w oparciu o systemy kontrolne
  • Kontrola jakości
  • Przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy