Opis stanowiska pracy

Dla znanej marki swiatowej Siemens, działającej w branży metalowej i elektronicznej, poszukujemy operatora maszyn CNC i urzadzen.

utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,(CNC)
przygotowanie maszyny/narzędzi do pracy,
usuwanie usterek i analiza stanu technicznego (waly, tokarki, generatory)
przeprowadzanie pomiarów i prowadzeniu dokumentacji przy produkcji części
programowanie i obsluga systemow Siemens

Wymagania

gotowośc do pracy zmianowej (od poniedzialku do piatku)
mile widziane wcześniejsze doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC, maszyn do obróbki skrawaniem lub jako mechanik maszyn przemysłowych,
ukierunkowane wyksztalcenie
znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie aplikacji poprzez portal jober.

Prezentacja firmy

Wackler Group jest nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
60PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji