Operator Maszyn CNC (z doświadczeniem i do przyuczenia)

Mubea

Zimna Wódka , opolskie

Opis stanowiska pracy

Uruchamiamy nowe linie produkcyjne i poszukujemy kolejnych chętnych do podjęcia pracy w naszej firmie.

Zadania i obowiązki

Obsługa obrabiarek CNC – sterowanie Siemens, Heidenheim, Beckhoff, Allen Bradley.
Samodzielne uzbrajanie, ustawianie i programowanie maszyny CNC.
Kontrola jakości i wykonywanie pomiarów wykonanych części.
Rozpoznawanie i eliminowanie wad jakościowych.
Konserwacja i pielęgnacja maszyn i narzędzi.
Realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych (produkcja pojedynczych komponentów wykorzystywanych jako części zamienne w maszynach i urządzeniach używanych w naszym zakładzie).
Zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń.
Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń.

Oferujemy

Wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę z Mubea na 1 rok),
dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej,
nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej),
dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie,
bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Osieka oraz Toszka,
25 minut przerwy wliczone w czas pracy,
wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,
premię za obecność, premię roczną i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia,
oraz inne (np. konkursy i wydarzenia dla naszych pracowników i ich dzieci, integracje, wsparcie lokalnych społeczności, itp.).

Wymagania

Wyobraźnia przestrzenna i ścisły umysł.
Precyzja, dokładność i cierpliwość w realizacji zadań.
Predyspozycje do pracy zespołowej – koleżeństwo i umiejętność współpracy.
Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Prezentacja firmy

Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej zatrudniającym ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive