Operator maszyn CNC (od 19,50 EUR/godz brutto)

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, ok. Stuttgartu, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta na terenie Niemiec w okolicach Stuttgartu kandydatów na stanowisko:

praca u producenta chłodziarek przemysłowych

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie narzędzi i materiałów do pracy
- kontrola jakości
- obsługa maszyn sterowanych numerycznie
- usuwanie zakłóceń w pracy maszyn
- czytanie rysunku technicznego

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wys. 19,85 EUR/godz brutto
- dieta 10 EUR netto/dziennie
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy
- wykształcenie zawodowe (preferowane kierunkowe w obróbce skrawaniem)
- posiadanie samochodu osobowego

Mile widziane / Preferowane
- dodatkowe kursy lub uprawnienia w obsłudze maszyn CNC

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis