Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Stalowa Wola
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn CNC zgodnie ze standardami
  • Dobieranie materiałów potrzebnych do obróbki
  • Dbanie o bezpieczeństwo podczas wykonywania wszystkich zadań
  • Doraźne prace serwisowe

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości metod obrobki skrawaniem metali
  • Umiejętności obsługi maszyn sterowanych numerycznie
  • Znajomości podstaw rysunku technicznego
  • Umiejętności posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet benefitów ( m.in pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych
  • Możliwość negocjowania stawki

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy