Operator maszyn CNC (frezerzy/tokarze)

Link Consulting

Czechy, zagranica

Dla naszego Klientów, firm z branż produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechy / kilka lokalizacji

Zadania:

  • praca na obrabiarkach CNC (frezarkach lub tokarkach)
  • korekty programu z panelu maszyny
  • obserwacja prawidłowości działania maszyny
  • zgłaszanie ewentualnych usterek
  • dbanie o stan techniczny maszyny i porządek na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na frezarkach lub tokarkach CNC
  • znajomości rysunku technicznego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • odpowiedzialności, punktualności i dyspozycyjności

Oferujemy:

  • atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • zakwaterowanie
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwości szkoleń i zdobywania nowych kwalifikacji
  • stabilne miejsce pracy,
Spełniasz wymagania? Jesteś zainteresowany?
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.