Operator Maszyn CNC - dwie zmiany

Adecco Poland Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Będzin

Miejsce pracy: Będzin-Łagisza (okolice elektrowni)
Ilość wakatów: 2

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i ustawianie maszyn sterowanych numerycznie - frezarki CNC
  • Odczytywanie rysunków technicznych
  • Praca z narzędziami pomiarowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku - min. 3 lata
  • Umiejętność obsługi frezarek CNC - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w branży stolarki aluminiowej
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w rodzinnej, rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie nie mniejsze niż 3000 PLN netto z możliwością negocjacji stawki w górę (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
  • Do 20% premii kwartalnej (uzależniona od wyniku finansowego firmy, absencji, liczby popełnionych błędów)
  • Bogaty pakiet socjalny: karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, "wczasy pod gruszą", paczki na Mikołaja dla dzieci, premia na święta do 500 PLN
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Dodatek do drugiej zmiany - 30 PLN netto za każdy przepracowany dzień

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszej Klienta.

Numer referencyjny: 190319/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.