Operator maszyn CNC - branża aluminium - premie - dodatki - szkolenia

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w obróbce metali zatrudni pracowników na stanowisko:

Operatora maszyn i urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy: Skawina

Stawka: 5100 brutto/msc + premie miesięczne – po okresie próbnym możliwość podwyżki.

Zadania:

·         Obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,

·         Kontrolowanie przebiegu procesu technologicznego.

Wymagania

·         Mile widziany staż w zawodzie,

·         Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych,

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Dofinansowanie zajęć sportowych oraz opieki medycznej,

·         Prywatne ubezpieczenie na życie oraz ZFŚS,

·         Premie świąteczne oraz uznaniowe,

·         Dodatki za pracę w sobotę lub niedzielę,

·         Szkolenia oraz możliwość zdobycia uprawnień,

·         Dofinansowanie nauki oraz preferencyjne pożyczki.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy