Operator maszyn CNC! 11 euro brutto za godzinę! Bez języka! /ms

IPF GROUP S.A.

Dahme mark, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator maszyn CNC!

Miejsce: Niemcy, Dahme Mark

Stawka: 11 euro brutto za godzinę pracy przy 40-60h tygodniowo + 15% więcej za zmianę nocną +25% więcej za nadgodziny

Kwatera: darmowa, zagwarantowana przez pracodawcę. Pokoje dwuosobowe z pracownikami.

Umowa: na polskich warunkach (polska umowa o pracę)

Dojazd do Niemiec: we własnym zakresie

Obowiązki:

-Obsługa maszyn CNC z programowaniem Siemens i FANUC

-Praca na maszynach np.. tokarka DOOSAN  PUMA  VT  900  ze sterownikiem FANUC   32 I MODEL  B

Wymagania

-Umiejętność obsługi maszyn obróbczych

-Gotowość do wyjazdu na minimum 3 miesiące z możliwością dalszego zatrudnienia

-Konieczność zabrania butów ochronnych S3 SRC

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
44PLN - 46PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
15% więcej za zmianę nocną i 25% więcej za nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Praca na produkcji