OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH

BUCZKOWSKI PIOTR SULBRUK

Sulęcin, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0418

Obowiązki:

Oferta zgłoszona jest w ramach realizacji projektu pt. Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych 30+ (2021), współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 obejmującego aktywizację osób bezrobotnych, spełniających kryteria dostępu - są to osoby w wieku 30 lat i więcej znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy:
- osoby starsze w wieku 50 lat i więcej,
- kobiety,
- osoby z niepełnosprawnościami,
- osoby długotrwale bezrobotne,
- osoby o niskich kwalifikacjach.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa maszyn budowlanych

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • doswiadczenie zawodowe w branży budowlanej min. 1 rok

Miejsce pracy: DASZYŃSKIEGO 24, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy