Operator maszyn - branża poligraficzna Solec Kujawski do 4100 netto

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Solec Kujawski

W związku z rozwojem działalności naszego Klienta produkującego papiery powlekane poszukujemy Operatorów maszyn.

Stabilne zatrudnienie od pierwszych dni pracy - umowa bezpośrednio z firmą.

Opis stanowiska:

* realizacja planu produkcyjnego zgodnie z normami jakościowymi

* zgłaszanie bieżących bądź potencjalnych problemów w prowadzeniu procesu lub stanu maszyny

* dbałość o stan techniczny obsługiwanej maszyny

Oczekiwania:

* wysoka spostrzegawczość (kontrola jakości)

* dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

* mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub suwnicy

Oferta:

*umowa o pracę (pierwsza na okres 3 miesięcy, następna na 1 rok)
*wynagrodzenie zasadnicze do 4100 zł "na rękę" wzbogacone o:
dodatek kwartalny za brak absencji ( 300 zł brutto wypłacane kwartalnie )
wczasy pod gruszą
karty podarunkowe na święta Bożego Narodzenia

*możliwość rozwoju zawodowego

Aplikuj lub wyślij sms o treści SOLEC na nr 885 886 181 - oddzwonimy do Ciebie!

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.