Operator Maszyn - atrakcyjna oferta pracy!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

GLIWICE, śląskie

Miejsce pracy: GLIWICE

Zadania:
- Praca przy produkcji wymienników do urządzeń chłodniczych i klimatyzacji
- Obsługa maszyn produkcyjnych - frezowanie, wykrawanie, lutowanie
- Pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
- Dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów
- Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:
- Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
- Sumienność, rzetelność, punktualność
- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
- Umiejętność pracy w grupie
- Zdolności manualne
- Mile widziana znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
- Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!

Oferta:
- Umowa o pracę tymczasową
- Zatrudnienie przez APT z możliwością przejścia pod firmę już po 3 miesiącach
- Wsparcie trenerów na pierwszym etapie zatrudnienia
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwości rozwoju zawodowego - rekrutacje wewnętrzne
- Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Bogaty pakiet socjalny - bony na święta, wczasy pod gruszą
- Benefity - pakiety ubezpieczeniowe, finansowanie posiłków, karta sportowa
- Przyjazna atmosfera w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials