Operator Magazynów (Magazynier)

E&S Industry S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • obsługiwanie wózków jezdniowych o napędzie gazowym lub elektrycznym,
  • obsługiwanie zleceń oraz przygotowywanie wysyłek,
  • załadunek i rozładunek aut ciężarowych,
  • weryfikowanie stanów magazynowych oraz prowadzenie inwentaryzacji,
  • obsługiwanie komputera.

Od kandydatów oczekujemy:

  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • pozytywnego nastawienienia, zaangażowania oraz rzetelności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym – 3 zmiany,
  • chęci rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • uprawnień do obsługi wózków jezdniowych wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych,
  • obsługi komputera.

Z naszej strony oferujemy:

  • artakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • premię produkcyjną,
  • dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne,
  • reklamowe produkty firmy co 3 miesiące - chemia gospodarcza i kosmetyki,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),
  • możliwośc rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne