Operator linii produkcyjnej

PF-GRUPPEN

Zelandia, Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pierwszy kontrakt 3-miesięczny z możliwością podjęcia pracy na stałe.

Informacje:

  • Ilość wakatów: 2
  • Start: sierpień
  • Miejsce pracy: Zelandia, Dania

Oferujemy:

  • Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS,
  • Stawka godzinowa 95 DKK brutto (53 PLN),
  • Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny,
  • Umowę na czas ustalony z pracownikiem,

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to ​72​00 PLN +600 PLN wakacyjne

  • Średnie zarobki brutto miesięcznie: 20.000 DKK (11 200 PLN),
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
  • Organizację mieszkania (5-40 km od pracy, 85-100 kr / noc),
  • Obsługę administracyjną w Danii,
  • Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00,
  • Możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów ,
  • Możliwość wyjazdu w grupie,
  • Podgląd godzin online dla każdego pracownika indywidualnie.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Uprawnienia na wózki widłowe zwykłe oraz elektryczne,
  • Samodzielność i komunikatywność,
  • Dyspozycyjność,
  • Stała chęć nauki i rozwoju,
  • Dobra sprawność fizyczna,
  • Odpowiedzialność i sumienność,
  • Własny samochód: dojazd do pracy (zapytaj rekrutanta, może jest oferta bez wymaganego samochodu).

Skrócony zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i systemów produkcyjnych,
  • sprawna obsługa wózka widłowego zwykłego oraz elektrycznego,
  • przewożenie oraz ustawianie wyrobu gotowego na chłodnie,
  • przewożenie towaru między magazynami za pomocą wózków
  • streczowanie, bindowanie palet/ opakowań zbiorczych oraz etykietowanie kartonów i palet
  • współpraca i kontakt z pracownikami produkcji.

Dodatkowe informacje

  • Wymagane własne ubranie do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem,
  • Zgodnie z duńskimi przepisami, przerwy w pracy nie są płatne,
  • oferta pracy na stałe z możliwością urlopów,
  • Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 5 do 40 km.
  • Dostępne mieszkania pod ten projekt

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Prześlij swoje zgłoszenie za pomocą opcji "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia

REKRUTER

Edyta Nicińska

(+48)660 575 888

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową siecią firm wyspecjalizowaną w outsourcin... Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji