Operator Linii Produkcyjnej

TRI (Poland) Sp. z o.o.

Wolbrom, 32-340, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:
- Obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej.
- Bieżące kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów.
- Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.
- Dbanie o czystość na stanowisku.
- Przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę.
- Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Możliwość korzystania z oferty sportowo-kulturalnej typu: wstęp na pływalnię, siłownię, klub fitness, bilety na spektakle teatralne, kabarety oraz koncerty.

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
- Dokładność, sumienność

Prezentacja firmy

TRI (Poland) Sp. z o.o. to wchodząca w skład japońskiej grupy producentó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji