Operator linii produkcyjnej

Polbruk S.A.

Straszęcin k/Dębicy, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Polbruk S.A. to jeden z największych na polskim rynku producentów kostki brukowej, betonowych wyrobów drogowych i innych elementów małej architektury. Firma posiada 18 zakładów produkcyjnych i jest częścią irlandzkiej grupy CRH plc.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

tryb pracy: zmianowy

miejsce pracy: Straszęcin k/Dębicy

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa nowoczesnej linii technologicznej produkującej wyroby betonowe,
  • Stałe kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów,
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego,
  • Naprawy i konserwacje obsługiwanych urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe / techniczne,
  • Wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV, (uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem),
  • Uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na dokumentach prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Prezentacja firmy

Firma Polbruk S.A. zatrudnia najwyższej klasy specjalistów. Cenim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości