Opis stanowiska pracy

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie do naszej firmy, do zakładu w Skawinie poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Nr ref. OLP/2023

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa pieca odstojowego, gazowego i maszyny odlewniczej wraz z rafinatorem;
  • prowadzenie procesów topienia;
  • sprawdzanie podanego wsadu (uzupełnienia) pod względem bezpieczeństwa topienia oraz zgodności z     kartą wsadu;
  • ściąganie tlenków z powierzchni zalewaka podczas procesu odlewania;
  • czyszczenie i ściąganie zgarów z pieca ostojowego;
  • czyszczenie i ściąganie zgarów podczas rafinacji z rafinatora;
  • wywożenie i ważenie zgarów;
  • obsługa stanowisk do wygrzewania, zalewania oraz czyszczenia kadzi.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • podstawy obsługi komputera;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji;
  • motywacja i chęć do pracy;
  • rzetelność, uczciwość, punktualność.
  • mile widziane wykształcenie zawodowe;
  • mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej;
  • mile widziane uprawnienia gazowe (świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji);
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub ładowarki jednonaczyniowe do 2,5 m3;
  • mile widziane uprawnienia na suwnice lejnicze (kat IIS);

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy;
  • grupowe ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy;
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – wynagrodzenie od 4000 zł netto + 10% dodatku motywacyjnego

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku "aplikuj".

Firma zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Nicromet to prywatna polska firma działająca w branży recyclingowej, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne