Operator linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Oświęcim, małopolskie

Miejsce pracy: Oświęcim

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Montaż oraz kontrola jakości wyprodukowanych elementów

Oczekiwania:

  • Chęć do podjęcia długotrwałego zatrudnienia oraz zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • Stawka 17zł brutto/za godzinę + premia do 450zł brutto
  • Nadgodziny płatne 100% oraz dodatek do godzin nocnych
  • Dodatek do posiłków 6.50zł netto/dziennie
  • Pakiet Benefitów: prywatna opieka medyczna, podstawowe ubezpieczenie, karta multisport oraz liczne zniżki
  • Łatwy dojazd do pracy

Miejsce pracy: Tychy

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Zadzwoń lub wyślij sms pod numer: 696 547 626

Oferta dot. Pracy tymczasowej
Agencja nr. 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials