Oferta wyróżniona

Operator Linii Produkcyjnej w systemie weekendowym

Łódź, łódzkie

Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Barry Callebaut Jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych, począwszy od pozyskiwania i przetwarzania ziarna kakaowca do produkcji najwyższej jakości czekolady, w tym nadzień czekoladowych, dekoracji i wyrobów czekoladopodobnych. Firma zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej w ponad 100 krajach. Jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady. Nowoczesne Centrum Usług Wspólnych w Łodzi jest integralną częścią Grupy Barty Callebaut i udziela jej stałego wsparcia.

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie zawodowe, wskazane średnie z zakresu technologii spożywczej/chemicznej
  • Dobrą znajomość obsługi komputera
  • Uprawnienia obsługi wózka widłowego mile widziane
  • Znajomość procesu produkcyjnego
  • Dobrą znajomość obiegu produktów, maszyn i procesu produkcji
  • Chęć pracy w systemie weekendowym
  • Znajomość podstaw higieny

Możesz być odpowiedzialny za

  • Kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego na nadzorowanych liniach
  • Wykonywanie operacji w systemie SAP na etapie przed rozpoczęciem produkcji jak i po jej zakończeniu
  • Dokonywanie odpowiednich zapisów w zleceniach produkcyjnych i raportach produkcyjnych
  • Zamawianie odpowiednich surowców w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Wykonywanie kontroli i zapisów zgodnie z obowiązującymi procedurami kontroli punktów CCP i OPRP

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji
  • bonus uzależniony od wyników pracy wypłacany co pół roku
  • miesięczną uznaniową premię operacyjną
  • świadczenie na święta Bożego Narodzenia
  • świadczenie urlopowe
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju
  • transport do i z pracy na trasie Fabryka – Centrum Łodzi
  • pracę w systemie podstawowym
  • 3 zmiany

Barry Callebaut jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych,... począwszy od pozyskiwania i przetwarzania ziarna kakaowca do produkcji najwyższej jakości czekolady, w tym nadzień czekoladowych, dekoracji i wyrobów czekoladopodobnych. Firma zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej w ponad 100 krajach. Jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Kontrola jakości , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis