Operator Linii Produkcyjnej (NGK Ceramics)

PowerJobs Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa maszyn produkcyjnych;
• Drobne przezbrojenia;
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie krótkich raportów;
• Kontrola jakości;
• Praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące na terenie zakładu.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (preferowane w branży automotive);
• Wymagane wykształcenie minimum zawodowe lub ogólnokształcące (mile widziane
średnie techniczne);
• Zdolności techniczne i manualne;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

PRACODAWCA OFERUJE:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premia 10%;
• Pracę w systemie równoważnym po 12h (I zmiana 7:00-19:00, II zmiana 19:00-7:00) - ok. 14 dni roboczych w miesiącu;
• Bezpłatny transport do Zakładu;
• Dostęp do programu benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe);

• Dla najlepszych Pracowników możliwość rozwoju zawodowego;

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-6 miesięcy
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 600PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
atrakcyjny system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji