Operator Linii Produkcyjnej / Kontroler Jakości

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej kurs

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa maszyn produkcyjnych w firmie NGK Ceramics (Dąbrowa Górnicza lub Gliwice);
  • Drobne naprawy, przezbrojenia i konserwacje maszyn;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie raportów;
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów;
  • Praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące na zakładzie produkcji.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Wymagane wykształcenie minimum zawodowe;
  • Zdolności techniczne i manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 3200 zł brutto + premia 10% + ew. dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych;
• Pracę w systemie równoważnym po 12h (I zmiana 7:00-19:00, II zmiana 19:00-7:00);
• Bezpłatny transport z Bytomia, Będzina, Poręby, Zawiercia, Sosnowca;
• Dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz programu benefitów Agencji Pracy PowerJobs;
• Dla najlepszych Pracowników możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

PAŻP jest jedyną firmą w Polsce zatrudniającą kontrolerów ruchu lot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-6 miesięcy
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 400PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak - premia frekwencyjna
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji