Operator linii montażowej - Bielany Wrocławskie

dolnośląskie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

montaż podzespołów
utrzymanie porządku na stanowisku pracy
pakowanie gotowych produktów
dbanie o jakość montowanych elementów

Wymagania

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferta:

-Bezpłatny dojazd z Galerii Dominikańskiej, Placu Jana Pawła 2, Kuźnik, Astry, Nowego Dworu (Fat)

-Dobre połączenie komunikacją miejską (z okolic Powstańców Śląskich i Gaju autobusem nr 612)

-Pracę w systemie 4 brygadowym (7 dni pracy - 2 dni wolnego - 7 dni pracy - 3 dni wolnego)

-Wynagrodzenie 3700 brutto + dodatki

-Możliwość pracy w nadgodzinach - dodatkowo płatne

-Umowę zlecenie tylko na okres od 1 tygodnia do 1 miesiąca, docelowo zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio pod zakładem

-Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji