Operator linii montażowej - Bielany Wrocławskie

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

montaż podzespołów
utrzymanie porządku na stanowisku pracy
pakowanie gotowych produktów
dbanie o jakość montowanych elementów

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferta:

-Bezpłatny dojazd z Galerii Dominikańskiej, Placu Jana Pawła 2, Kuźnik, Astry, Nowego Dworu (Fat)

-Dobre połączenie komunikacją miejską (z okolic Powstańców Śląskich i Gaju autobusem nr 612)

-Pracę w systemie 4 brygadowym (7 dni pracy - 2 dni wolnego - 7 dni pracy - 3 dni wolnego)

-Wynagrodzenie 3700 brutto + dodatki

-Możliwość pracy w nadgodzinach - dodatkowo płatne

-Umowę zlecenie tylko na okres od 1 tygodnia do 1 miesiąca, docelowo zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio pod zakładem

-Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.