Operator linii ekstruzji folii polietylenowej z doświadczeniem

BONG Cały Świat Kopert Sp. z o.o.

60-012 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie mieszanek według receptur
• Obsługa urządzeń do produkcji folii bąbelkowej z granulatu
• Bieżąca kontrola procesu oraz jakości wytwarzanego produktu
• Prowadzenie zapisów z kontroli procesu
• Dokonywanie manualnych poprawek, usuwanie awarii na linii i dbanie o stan techniczny urządzeń
• Przestrzeganie wewnętrznych procedur i zasad BHP
• Szkolenie mniej doświadczonych operatorów

Dlaczego my?
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
• Umowa o pracę na pełen etat, podpisana bezpośrednio z pracodawcą
• Możliwość stabilnego, wieloletniego zatrudniania
• Praca na bazie wysokiej jakości surowców – produkcja w oparciu o granulat i bieżący odpad produkcyjny
• Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny
• A także dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne
• Łatwy dojazd liniami 243, 610, 611, 616, 690, 702 – przystanek Luboń/Żabikowo

Wymagania

• Minimum 3 letnie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze linii do wytwarzania folii
• Znajomość procesów ekstruzji folii polietylenowej
• Umiejętność obsługi urządzeń do ekstruzji i cięcia folii
• Skrupulatność i dbałość o szczegóły
• Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku na 3 zmiany

Prezentacja firmy

Firma z branży papierniczej, działająca na rynku polskim oraz europejski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji