Operator lakierni proszkowej

Promus Katowice Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Promus Katowice Sp. z o.o. zatrudni od 01.09.2022 na stanowisku pracy :

Wymagania i zakres obowiązków:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi urządzeń do elektrostatycznego nanoszenia farb proszkowych
  • obsługa maszyn w procesie malowania proszkowego,
  • kontrola jakościowa produkowanych wyrobów,
  • dbanie o odpowiednie przygotowanie elementów do malowania,
  • dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi pomiarowych,
  • umiejętność organizacji prac na lakierni, nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę (pełne ubezpieczenie społeczne)
  • stabilną, interesującą pracę, w firmie stosującej własne, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem o ochronie danych osobowych.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy