Opis stanowiska pracy

Obsługa ładowarki na terenie budowy, prace ziemne, transportowe, załadunkowe, prace drogowe, kontrola stanu technicznego powierzonej maszyny, prowadzenie raportów dziennych sprzętu.

Wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

• Uprawnienia operatora ładowarki klasa 1

• Prawo jazdy kat. B – mile widziane

• Sumienność, odpowiedzialność

• Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

• Dofinansowanie do kart Multisport

• Środki ochrony indywidualnej (odzież, obuwie robocze)

• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

• Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole

• Wysoką kulturę organizacyjną

Szczegóły przedstawione zostaną podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Firma nie zapewnia zakwaterowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

www.powerchina.pl

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna