Operator koparko-ładowarki z j. niemiecim

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Zatrudnimy pracowników do sortowania odpadów.

Zakres obowiązków:

praca na produkcji, sortowanie odpadów, , załadunek,

obsługa koparko-ładowarki

Wymagania:

• Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

• Umiejętność pracy w grupie i doświadczenie

• Dyspozycyjność do podjęcia pracy i doświadczenie

• Własny samochód - mile widziany

• Znajomość j. niemieckiego - komunikatywna

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Umowę o pracę, ubezpieczenie i karta EKUZ

• gwarantowane wyposażone zakwaterowanie.

• Opiekę polskiego koordynatora.

• Bardzo dobre warunki pracy.

• Zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy