Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Operator koparki
Miejsce pracy: miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowiska:
• obsługa-koparki i chwytaków do drewna
• załadunek, rozładunek różnych typów aut ciężarowych (drewno)

• wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami / przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa podczas przewozu drewna
• utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie
• natychmiastowe zgłaszanie ewentualnych awarii oraz problemów ze sprzętem
Oferujemy:

• stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w ok. Lipska na pełny etat
• pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta)
- opiekę polskiego koordynatora
Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- Możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,
zwrot kosztów za badania lekarskie oraz kartę EKUZ
zakwaterowanie oddalone od 4- 6 km od miejsca pracy
- możliwość dalszego rozwoju w firmie
• opiekę polskiego Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech
̣̣ٜٜindywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem “kierowca koparki

Wymagania

• znajomość j. niemieckiego w stopniu min. podstawowym
• silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy
• ważne uprawnienia polskie / mile widziane uprawnienia niemieckie/
• doświadczenie na w/w stanowisku min pól roku , najlepiej na tartaku przy rozładunku drzewa
• pełna dyspozycyjność
• umiejętność pracy samodzielnej
• niezawodność i elastyczność

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna