Opis stanowiska pracy

• wykonywanie ziemnych prac budowlanych w branży wodociągowej,
• dbałość i powierzony sprzęt budowlany,
• raportowanie o zauważonych nieprawidłowościach w pracy sprzętu budowlanego,
• wykonywanie innych poleceń osoby nadzorującej pracę

Wymagania

• uprawnienia operatora koparki - niezbędne,
• uprawnienia operatora spycharki- niezbędne
• doświadczenie na stanowisku operatora koparki/spycharki
• umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników pracy,
• ciekawą pracę z doświadczonym zespołem.

Praca w Krakowie lub w Warszawie. Mile widziani obywatele Ukrainy z uprawnieniami na operatora koparki.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z dopisaniem następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)).

Prezentacja firmy

INKOP kompleksowe budownictwo inżynieryjne.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie