Operator koparki, kierowca kategorii C

Stolt Bemanning AS Oslo

Bodo, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS poszukuje do pracy w regionie Bodo doświadczonych:

Operatorow koparek

Zakres obowiązków:

- wykonywanie podkopów pod nowe inwestycje budowlane,
- obsługa lasera,
- znajomość map topograficzny,
- wykopywanie wykopów z uwzględnieniem istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej,
- transport maszyny z bazy do miejsca wykonywania pracy samochodem ciężarowym.

Wymagania

Wymagania:
- Udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie (minimum 2/3 lata),
- Umiejętności czytania map topograficznych terenu budowy,
- Pozytywnych referencji od wcześniejszych pracodawców,
- Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu dobrym,
- Prawo jazdy kategorii C,
- Norweskie uprawnienia do obsługi koparek - M2.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich,
- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów),
- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym,
- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia,
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznego konsultnta, zawsze dostępnego dla Ciebie w naszym biurze w centrum Bodo,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe),
- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów,

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-3 lata
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie