Operator koparki jednonaczyniowej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mielec, Dębica, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mielec, Dębica

Zadania:

  • Obsługa koparki kl. II
  • Obsługiwanie urządzeń do rozdrabniania,
  • Przestrzeganie BHP w miejscu pracy.

Oczekujemy:

  • Uprawnienia do obsługi maszyn - warunek konieczny,
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia,
  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków,
  • Chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej i rozwojowej firmie,
  • Pracę w dobrych i bezpiecznych warunkach,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas + dodatkowe premie,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do wysłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Jeśli to nie to czego szukasz - zapoznaj się z innymi naszymi ofertami.

Jeżeli Twój znajomy szuka pracy w tym zawodzie - pokaż mu tę ofertę!

Nie czekaj - daj sobie szanse!

CV można składać elektronicznie, lub w siedzibie biura Adecco, ul. Wojska Polskiego 2A, 39-300 Mielec.

Kontakt:
695 060 655 - wyślij SMS 'operator koparki' - oddzwonimy!
17 788 72 95

Numer referencyjny: OK/GF/04/18
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.