OPERATOR KOMORY ŚRUTOWNICZEJ

Donako Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Producent najwyższej jakości komponentów i narzędzi oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii poszukuje pracowników na stanowisko:

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • obsługa urządzenia do śrutowania pod ciśnieniem elementów stalowych,
  • obsługa komory śrutowniczej: ustawianie parametrów do śrutowania, pomiary chropowatości, samokontrola jakości powierzchni po śrutowaniu,

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze,
  • mile widziane doświadczenie w śrutowaniu lub piaskowaniu konstrukcji metalowych,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego,
  • dyspozycyjność – możliwa praca w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • dodatkowy pakiet motywacyjny (m.in. opieka medyczna, karty multisport, bony świąteczne).

Prezentacja firmy

Donako jest niezaleznym producentem narzedzi i komponentow do produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji