Operator komórkowy - Konsultant telefoniczny-call center

LeasingTeam Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 007442
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny z obecnymi i potencjalnymi klientami,
  • prezentowanie oraz aktywną sprzedaż usług telekomunikacyjnych m.in. planów taryfowych oraz usług internetowych
  • Telefoniczna rozmowa z Klientami,
  • przedłużanie kończących się umów, nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • Doradztwo w wyborze aktualnych produktów/usług.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • Dobra dykcja,
  • Komunikatywność,
  • Praca w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, a jeśli zechcesz zostać z nami na dłużej umowa o pracę
  • Kompleksowe, płatne szkolenie wstępne,
  • Cykliczne szkolenia zapewniające swobodne wykonywanie pracy,
  • Wynagrodzenie miesięczne od 13 zł brutto/h oraz przyjazny system premiowania,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz referencji zawodowych,
  • Przyjazna atmosferę w pracy oraz wsparcie Zespołu,
  • Pracę w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Obecność Koordynatora w miejscu zatrudnienia,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.